Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Реабілітація

 

Кабінет фізичної терапії ДУ «ТМО МВС України по Одеській області»
Фізична терапія може бути як метод, який викликає реакцію організму на всіх його рівнях, впливає на механізм розвитку хвороби, стимулює і відновлює функції організму, підтримує пристосувальні процеси в організмі, стимулює учать пацієнта в лікуванні.

 

 

Тренажер ротаційний для верхніх та нижніх кінцівок, для допомоги у відновленні рухових функцій верхніх та нижніх кінцівок, суглобів, поліпшення моторики пальців, кістей рук, стоп ніг, плечових суглобів та ін. після перенесених  травм та хвороб різного походження та допомоги людям, що мають фізичні вади. Також застосовуєхться для реабілітації та профілактики, формування м’язів кінцівок в тренуючому режимі у хворих з неврологічними синдромами, зняття втоми м’язів кінцівок, тренування різних груп м’язів та поліпшення загального фізичного стану та реабілітації пацієнтів з пораненнями.

 

Пристрій для активно-пасивної розробки кінцівок використовується для пацієнтів з неврологічними та ортопедичними захворюваннями, з порушенням ходьби і обмеженою моторикою рук та ніг, пристрій призначений для пасивної або активної кінезотерапії верхніх та/або нижніх кінцівок для осіб з обмеженими можливостями в положенні сидячи.
Наявність візуальної біологічного зворотного зв’язку дає можливість додаткової мотивації при тренуванні.

 

Комбінований апарат BTL-4000 Premium -це поєднання широкого вибору видів  струму з можливістю лікування з застосуванням експрес протоколів за терапевтичним ефектом і можливістю відпуску прцедур ультразвуковоі терапіі також за великим вибором терапевтичних протоколів.
На фото застосовується ергономічний аплікатор з візуальною індікацією контакту паціента після пораненя.

 

Найсучасніший фізіотерапевтичний апарат BTL-6000 Super inductive system в діі!!!        

87% Паціентів доповіли про полегшення болю! Такі дані експериментальних досліджень навели науковці! Повторювальна периферийна високоінтенсивна магнітостимуляція застосовується як засіб керування болем при скелетно-м‘язових та неврологічних розладах. Ефективна для відновлення рухливості суглобів, активаціі атрофічних м‘язів, пошкоджених нервів.    
Новітній найсучасніший метод вже працює в Одесі, в ДУ «ТМО МВС України по Одеській області»!!!

 

 

Двохвильовий, імпульсний апарат лазеротерапіі «Ліка-терапевт» працює для паціента над прискоренням відновлення після травми. Апарат застосовується для лікування болю, запалення, прискорення репаративних процесів.

Ударно-хвильову терапію застосовують при дуже великому колі захворювань: деформуючий остеоартроз колінних і кульшових суглобів, п'яткова шпора, підошовний фасціїт, плечолопатковий періартрит, А також реабілітація після спортивних травм, переломів, остеохондрозі хребта, радикуліті, грижах міжхребцевих дисків, плоскостопісті, реабілітації після ендопротезування суглоба, епікондиліті, запаленні суглобових структур та сухожиль, ішемічній хворобі серця, стенокардії та ін.

 

 

 

 

(с) 2024

Запис до лікаря