Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

Кабінет інфекційних захворювань

Актуальність вчасного виявлення та запобігання поширення будь-яких інфекційних хвороб підтверджено швидким розповсюдженням у світі коронавірусної хвороби COVID-19. Лікар-інфекціоніст забезпечує кваліфіковану консультативну допомогу хворим на інфекційні та паразитарні хвороби, здійснює реєстрацію таких хвороб та організує, разом із фахівцями Центру превентивної медицини, низку протиепідемічних заходів в осередках інфекційних хвороб.

Лікар-інфекціоніст проводить амбулаторне лікування інфекційних хвороб із легким та середньо-важким перебігом, спостерігає за реконвалесцентами після стаціонарного лікування. При підозрі на інфекційні захворювання в умовах кабінету здійснюється забір матеріалу на діагностичне обстеження при гострих тонзилітах, гострих кишкових інфекціях; подальше направлення матеріалу на клінічне та бактеріологічне обстеження задля виявлення збудника інфекції.

При хронічному перебігу інфекційних захворювань, бактеріоносійстві, паразитоносійстві лікар-інфекціоніст спостерігає за пацієнтами тривало, шляхом взяття їх під диспансерний нагляд. Це дозволяє своєчасно корегувати курс лікування, надавати рекомендації щодо образу життя, необхідної санації, запобігання розповсюдження інфекції.

(с) 2023

Запис до лікаря