Контраст
Шрифт
Україна єдина #UAРАЗОМ

Увага! Просимо дотримуватися протиепідемічних заходів по профілактиці коронавірусної хвороби.

24.01.2023

Розпочато цикл навчально-методичних семінарів «Організаційно-методичні та прикладні питання надання реабілітаційної допомоги».

Відповідно до затвердженого плану навчання, перший методичний семінар на тему «Нормативні та технологічні питання організації реабілітаційної допомоги» проведено провідними фахівцями у галузі реабілітаційної медицини ДУ «Український науково-дослідний інститут медичної реабілітації та курортології Міністерства охорони здоров’я України»: к.м.н., старшим науковим співробітником Балашовою Іриною Віталіївною та к.м.н., старшим науковим співробітником Волянською Веронікою Сергіївною. Серед ключових питань, що обговорювались під час заходу, основна увага була приділена нормативним та прикладним аспектам організації надання реабілітаційної допомоги на реабілітаційних маршрутах.

Керівництвом ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Одеській області» навчальний захід було організовано у змішаному форматі за допомогою zoom-конференції, що дозволило долучити до навчання зацікавлених осіб майже всіх областей України. Загалом участь у дистанційному форматі взяло 42 фахівця, серед яких: керівники Територіальних медичних об‘єднань МВС України, завідувачі реабілітаційних, фізіотерапевтичних, неврологічних відділень, лікарі ЗОЗ МВС України.

 

 

(с) 2023

Запис до лікаря